DevOps/Správca infraštruktúry

Slovensko IT, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Od 2 500 EUR/mesiacUvedená suma predstavuje minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude závisieť od celkového hodnotenia kandidáta, jeho znalostí a predošlých pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou pracovnou náplňou bude správa internej infraštruktúry aprivátneho Cloudu (OpenStack). Budeš zastrešovať prácu aplikačného inžiniera a budeš spolupacovať s vývojovým a testovacím tímom. Ak ťa táto všeobecná charakteristika zaujala, tak čítaj ďalej.

Technické zručnosti, ktoré musíš ovládať, aby si sa na tejto pozícií cítil komfortne sú:
- Docker a kontajnerizacia všeobecne.
- Linux (Debian/Ubuntu).
- Storage.
- Virtualizacia (KVM).
- sh/bash.
- Git, Programovanie v Pythone.
- Ansible.
- Public Cloud min. IaaS skúsenosti.

Znalosti sieťových technológií na urovni:
- konfigurácia.
- routre, switche, vlan, firewall(stačí IPTables).
- Kubernetes, či už ako developer, alebo prevádzka či stavba clustra.

Pracovné skúsenosti, ktoré sú na pozícií nevyhnutné sú:
- požadovaná úroveň schopností - senior.
Ak máš skúsenosti aj z týchto oblastí:
- Administrácia Gitlabu.
- Znalosť Golang.
- Užívateľská znalosť OpenStack.
- Kontributor do OSS projektov
určite to bude pre teba výhoda, ak sa rozhodneš aplikovať.

V prípade, že ťa daná oblasť zaujíma a máš v nej dlhoročné skúsenosti, určite neváhaj a pošli nám svoj životopis. Každému zo životopisov venujeme samostatnú pozornosť a úspešných kandidátov, vyberáme s najlepším veodmím a svedomím nie len pre firmu, ale aj pre samotného kandidáta.

Budeme sa tešiť na tvoju reakciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

4

Pozícia si vyžaduje schopnosť pracovať pod časovým stresom. Ak si kľuďas a zvládaš deadliny, tak určite je toto pozícia pre teba.

Slovensko IT je spoločnosť prinášajúca inovatívne riešenia. Poskytujeme komplexné IT služby, inovácie a cloudové riešenia v prospech občanov a podnikateľov Slovenskej republiky, ako aj štátnych podnikov a inštitúcií.
Primárnym cieľom nášho tímu špičkových odborníkov z oblasti IT je zabezpečenie štátneho IT centra s dôrazom na kvalitu a dostupnosť služieb pre občanov. Navrhujeme a vytvárame stabilné informačné systémy, mobilné aplikácie a weby, ktoré umožňujú posunúť Slovensko vpred.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4043578  Megjelentetés dátuma: 2.11.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac