Drupal developer alebo developerka

Slovensko IT, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Od 2 500 EUR/mesiacUvedená suma predstavuje minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude závisieť od celkového hodnotenia kandidáta, jeho znalostí a predošlých pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k tímu 4 šikovných Webistov ako ďalšia posila, ktorá vyvýja lepšie riešenia pre občanov. Koľkokrát počas života sa ti naskytne príležitosť podieľať sa na riešeniach, ktoré bude používať celé Slovensko ? Čítaj ďalej :)

Ako back-end PHP vývojár budeš prevažne pracovať na vývoji nášho vlastného CMS riešenia v Drupale. Analyzovať, navrhovať a tvoriť interné ako aj verejné webové aplikácie. Supportovať a udržiavať vyvíjané systémy. Prispievať do open-source komunity. Zúčastňovať sa interných hackatonov. Pracovať v kolektíve kde vládne otvorená a priateľská atmosféra.

Tím do ktorého by si sa pridal je vedený mladým tím lídrom, ktorý vytvára v tíme veľmi pozitívnu a praiteľskú atmosféru. Ak ti predošlé riadky nezneli cudzo, tak neváhaj nám posalť svoje CV a môžeš sa dozvedieť viac, čo v SKITe robíme :)

Technické zručnosti, ktoré sú nevyhnutné pre túto pozíciu sú:
Pokročilá znalosť Drupal 8+ (vývoj custom modulov, vytváranie nových distribúcií)
Znalosť niektorého PHP frameworku (Symfony, Laravel, Yii..).
Všeobecný prehľad v online technológiách.
Web services.
Práca s API (REST).
Práca s databázami (MySQL, MariaDB, PostgreSQL..).
git, CI/CD.

Pracovné skúsenosti, ktoré sú povinné, aby si sa na pozícií u nás cítil spokojne a komfortne sú:
Tvorba modulov do Drupalu.
Minimálne 5 rokov skúsenosti s PHP.
Skúsenosť s niektorým PHP frameworkom.
Skúsenosti s testovaním kódu.
Skúsenosti s analýzou a návrhom systému podľa požiadaviek a deploymentom na produkčné prostredie.

Ak si našu ponuku dočítal až sem a pozícia vyhovuje tvojím predstavám, tak určite nám pošli svoje CV :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Počet rokov praxe

5

Koncepčné a analytické myslenie.
Zmysel pre detail.
Samostatnosť.
Komunikačné zručnosti.
Aktívny prístup.
Zodpovednosť.

Slovensko IT je spoločnosť prinášajúca inovatívne riešenia. Poskytujeme komplexné IT služby, inovácie a cloudové riešenia v prospech občanov a podnikateľov Slovenskej republiky, ako aj štátnych podnikov a inštitúcií.
Primárnym cieľom nášho tímu špičkových odborníkov z oblasti IT je zabezpečenie štátneho IT centra s dôrazom na kvalitu a dostupnosť služieb pre občanov. Navrhujeme a vytvárame stabilné informačné systémy, mobilné aplikácie a weby, ktoré umožňujú posunúť Slovensko vpred.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4026562  Megjelentetés dátuma: 30.9.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac