Líder alebo líderka developerov

Slovensko IT, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Asap
Od 3 300 EUR/mesiacUvedená suma predstavuje minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude závisieť od celkového hodnotenia kandidáta, jeho znalostí a predošlých pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si líder a si odhodlaný viesť tím developerov, ktorí hľadajú lepšie riešenia pre občanov, čítaj ďalej :)

Ako vedúci vývoja by si viedol tím, ktorí je zodpovedný za vytváranie a dodávanie softvéru, infraštruktúry a architektúry. Mal by si zodpovednosť za riadenie životného cyklu riešenia s ohľadom na biznis požiadavky a technologické možnosti. Riadil by si tím 30 ľudí v spolupráci so štyrmi tím lídrami, takže tvoje sofskills sú viac ako vítané :)

Nevyhnutnou súčasťou tvojej pozície bude proaktívna spolupráca s produktovými manažérmi a vlastníkmi produktov.
Zodpovedať budeš aj za včasné a kvalitné dodanie vyvíjaného softvéru, posúdenie a monitorovanie rizík, eskaláciu problémov spolu s návrhmi na ich riešenie.
Budeš mať vplyv na rozhodovanie a uplatňovanie najlepších postupov na stanovenie architektúry a rámcov, ktoré budú v súlade s produktovou stratégiou.
Ďalšími tvojimi úlohami by bolo identifikovať a implementovať riešenia v súlade s overenými a potvrdenými technologickými trendami tak, aby maximalizovali hodnotu riešenia pri efektívnom využívaní zdrojov.
Aby všetko fungovalo tak ako má, budeš musieť dohliadať na efektívne využívanie zdrojov (ľudských, technické). Aby niečoho nebolo málo a naopak aby niečoho nebolo príliš veľa :)

Zaisťovať efektívnu internú komunikáciu v rámci tímu bude určite na začiatku výzvou, ale s dobrým "mindsetom" to určite zvládneš :) tvoj tím vývojárov je skupina mladých skúsených nadšencov, pre ktorých myšlienka lepších služieb pre občanov je výzvou.

Technické zručnosti, ktoré sú nevyhnutné pre túto pozíciu sú:
Minimálne 5-ročná prax s riadením tímu vývojárov.
Minimálne 2 referencie na dodané dielo používané viac ako 5 000 používateľmi.
Silné porozumenie agilného cyklu vývoja softvéru (certifikát výhodou).
Skúsenosti s viac ako jednou metodikou vývoja softvéru (ITIL certifikát výhodou).
Vynikajúce písomné, prezentačné a komunikačné schopnosti.
Porozumenie databázam (vrátane relačných databáz).
Znalosť webových služieb a štandardov.
Schopnosť uvážlivo stanovovať a spravovať priority.
Schopnosť formulovať nápady a získať si technické aj netechnické publikum.

Technické zručnosti, ktorými by si nás potešil/a sú:
Znalosť TOGAF 9 potvrdená platným certifikátom.
Znalosť Archimate 3.0 potvrdená platným certifikátom.
Kvalifikácia pre riadenie projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

Schopnosť seba-motivácie.
Samostatnosť.
Zameranie na detail.
Kolaboratívnosť.
Tímová orientácia.
Schopnosť podporovať a oceniť.
Profesionálne vystupovanie.
Zodpovedný prístup.

Slovensko IT je spoločnosť prinášajúca inovatívne riešenia. Poskytujeme komplexné IT služby, inovácie a cloudové riešenia v prospech občanov a podnikateľov Slovenskej republiky, ako aj štátnych podnikov a inštitúcií.
Primárnym cieľom nášho tímu špičkových odborníkov z oblasti IT je zabezpečenie štátneho IT centra s dôrazom na kvalitu a dostupnosť služieb pre občanov. Navrhujeme a vytvárame stabilné informačné systémy, mobilné aplikácie a weby, ktoré umožňujú posunúť Slovensko vpred.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4026552  Megjelentetés dátuma: 12.7.2021  Alapbér (bruttó): 3 300 EUR/mesiac