Senior Test Manažér

Slovensko IT, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Asap
2 500 EUR/mesiacUvedená suma predstavuje minimálnu ponúkanú mzdu. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta, bude závisieť od celkového hodnotenia kandidáta, jeho znalostí a predošlých pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme Senior Test Manažéra, ktorého pracovná náplň bude zahŕňať:
- zodpovednosť za koordináciu práce zvereného test tímu a projektov
- zodpovednosť za koordináciu analýzy a riešenia defektov rámci pridelených projektov
- zabezpečenie testovacej dokumentácie pre manažment a potreby zákazníka
- kontrola kvality celého procesu testovania, dodržiavania metodiky a návrh vhodných spôsobov pre vyriešenie zistených nedostatkov
- zodpovednosť za sledovanie stavu implementácie opravených chýb a plánovanie ich nasadenia na príslušné testovacie prostredia až po nasadenie do produkčnej prevádzky
- reportovanie stakeholdrom
- spolupráca s ďalšími rolami (prográmatori, architekti, PM, BA,...)
- mentoring
- príprava a realizácia školení z oblasti SW testingu

Je nevyhnutné aby kandidát vlastnil ISTQB Advanced Test Manager certifikát. Výhodou je ak mu nebude cudzie Java, SQL, Selenium a automatizovaný testing.

Skúsenosti, ktorými musí vybraný kandidát disponovať sú:
- koordinácia a vedenie tímov testerov;
- praktické znalosti metodiky SW testovania;
- znalosť testovacieho procesu a testovacích metód ;
- znalosť štandardnej testovacej dokumentácie ;
- skúsenosti s používaním nástrojov na riadenie testovania a riadenia defektov.

Výhodou sú skúsenosti s projektami v štátnej správe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť , analytické myslenie, zodpovednosť.

Slovensko IT je spoločnosť prinášajúca inovatívne riešenia. Poskytujeme komplexné IT služby, inovácie a cloudové riešenia v prospech občanov a podnikateľov Slovenskej republiky, ako aj štátnych podnikov a inštitúcií.
Primárnym cieľom nášho tímu špičkových odborníkov z oblasti IT je zabezpečenie štátneho IT centra s dôrazom na kvalitu a dostupnosť služieb pre občanov. Navrhujeme a vytvárame stabilné informačné systémy, mobilné aplikácie a weby, ktoré umožňujú posunúť Slovensko vpred.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018058  Megjelentetés dátuma: 1.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac