Можливість для людей з України

Osvetľovač

Slovenské národné divadlo

Miesto práce
Pribinova 17, Bratislava
Termín nástupu
august/september 2023
1 050 EUR/mesiacod 1050 EUR/mesiac + mesačné výkonnostné odmeny (až do výšky dvojnásobku mesačnej mzdy v kalendárnom roku). Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností, kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická prevádzka Opery a Baletu SND hľadá kolegov či kolegyne na pozíciu osvetľovač. Pridajte sa k nám!
Sme profesionálny tím, ktorý sa stará o to, aby sa každé predstavenie odohralo bez akýchkoľvek problémov. My sme tí, ktorí prázdne javisko premieňajú na vodnú ríšu v Rusalke či peklo v Čertovi a Káči. Staviame scény a staráme sa o ich prestavby počas predstavení či demontáž po skončení predstavenia. Presúvame kulisy, podávame rekvizity. Zabezpečujeme, aby bolo našich hercov, spevákov a tanečníkov na javisku dobre vidieť, obsluhujeme zvukové aj svetelné pulty, nastavujeme scénické svetlá a staráme sa aj o ich údržbu. A mnoho ďalšieho!
Pridajte sa do veľkej divadelnej rodiny SND a pracujte pre najväčšiu kultúrnu inštitúciu na Slovensku.

Osvetľovač zostavuje, nastavuje a obsluhuje osvetľovacie zariadenia, svetelné rekvizity a premietacie prístroje v predstaveniach Opery a Baletu SND na domácej scéne a na zájazdoch.
Hlavné činnosti práce:
*príprava, montáž a obsluha scénických svetiel
*údržba a starostlivosť o svetelné zariadenia a svetelný park
*demontáž svetelných a technických zariadení
*aktívna spolupráca pri príprave predstavení
*vedenie grafických a písomných záznamov o nastavení osvetlenia pre jednotlivé podujatia

Práca je v nepravidelne rozvrhnutom pracovnom čase.

Slovenské národné divadlo je jednou z najvýznamnejších, erbových kultúrnych inštitúcií Slovenska.
Ponúkame:
Prácu v zaujímavom a inšpiratívnom prostredí
Zľavnené vstupné na predstavenia SND
1 týždeň dovolenky naviac
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Odmeny pri životných a pracovných jubileách
Finančné príspevky zo sociálneho fondu
MultiSport karta
Partnerské zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (silnoprúd/slaboprúd)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, dobré komunikačné a organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Národná kultúrna inštitúcia
ID: 2440976  Megjelentetés dátuma: 18.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac