Skladník liehu

Slovenské liehovary a likérky, a.s.

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie presunov tovaru v sklade,
• obsluha a výdaj tovaru konečnému zákazníkovi,
• administratíva spojená s výdajom tovaru (vystavovanie skladových dokladov - dodacie listy, príjemky, výdajky a iné),
• realizácia fyzickej inventúry v sklade,
• zodpovednosť za čistotu v sklade a údržbu trávnatých plôch v okolí skladu.

• finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnej náplni,
• dynamická práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu,
• veľmi príjemný kolektív,
• zvýhodnené ceny vlastných výrobkov,
• kultúrne a športové podujatia,
• iné.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám štruktúrovaný životopis. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov. V dokumentoch, ktoré nám zašlete, uvádzajte prosím nasledujúci súhlas:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Slovenské liehovary a likérky, a.s.. Osobné údaje poskytujem dobrovoľne a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať s vysokým nasadením,
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita,
- platný preukaz VZV je výhodou.

Spoločnosť Slovenské liehovary a likérky a.s. je moderná spoločnosť s najväčšou produkciou liehu a octu na Slovensku. V súčasnosti exportujeme do krajín ako sú Nemecko, Chorvátsko, Poľsko, Slovinsko ai. viac ako 60% našej produkcie.

V rámci modernizácie a neustáleho rozširovania firemných aktivít hľadáme do nášho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať na podpore našich výnimočných produktov prvotriednej kvality.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3497058  Megjelentetés dátuma: 20.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 840 € brutto