Zdravotná sestra

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Slovenské Liečebné Kúpele Turčianske Teplice, A.s., SNP, Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
972 EUR/mesiac+ príplatky v závislosti od zmeny a odpracovaných sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia lekárovi pri vstupných , kontrolných a záverečných lekárskych vyšetreniach
- vedenie zdravotnej dokumentácie
- poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti
- realizácia zdravotných úkonov
- testovanie klientov
- práca v trojzmennej prevádzke

- zaujímavý sociálny program,
- benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr,
- práca v modernom prostredí, príjemný kolektív

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme Vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www. therme.sk

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor zdravotná sestra

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, zodpovednosť
- spoľahlivosť, komunikatívnosť
- lojálnosť, flexibilita, kreativita
- systémový prístup k práci
- príjemne vystupovanie
- dobrý prístup ku klientom

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 852712  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Alapbér (bruttó): 972 EUR/mesiac