Upratovačka SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice - brigáda

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 EUR/hod.príplatky ( soboty, nedele , sviatky )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečiť hygienu v areáli SPA AQUAPARKU
- upratovanie exteriéru a interiéru SPA AQUAPARKU

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

príjemné vystupovanie
ochota, samostatnosť, zodpovednosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 417825  Megjelentetés dátuma: 21.2.2024  Alapbér (bruttó): 4,4 EUR/hod.