Chyžná- brigáda

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
3,9 EUR/hod.+ príplatky za sobotu, nedeľu, sviatok ) podľa výkonu prác za odpracované hodiny v tieto dni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie izieb, udržiavanie poriadku a čistoty v izbách a všetkých spoločných priestorov podľa rozpisu práce v súlade so štandardmi
- udržiavanie čistoty a poriadku v pridelených priestoroch a objektoch
- dodržiava hygienicky štandard vo zverených priestoroch podľa rozpisu prác ( aj soboty, nedele , sviatky )
- manipulácia s čistou a použitou bielizňou
- práce sú vykonávané podľa plánovaného rozpisu prác ( aj soboty , nedele , sviatky).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so spracúvaním osobných údajov na www.therme.sk.

Do predmetu správy uveďte: Názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

zodpovednosť, samostatnosť, iniciatíva, fyzická zdatnosť, zmysel pre detail, disciplína, spoľahlivosť, príjemné a zdvorilé vystupovanie ,flexibilita, precíznosť

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3962636  Megjelentetés dátuma: 17.6.2022  Alapbér (bruttó): 3,9 EUR/hod.