Referent technických a technologických zariadení

Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a. s.

Miesto práce
Turčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mesačná mzda 800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1, starostlivosť o všetky vyhradené technické zariadenia (elektrické, zdvíhacie, tlakové, plynové), plánovanie revíznych a periodických prehliadok, objednávanie, súčinnosť pri realizácii, zodpovednosť za odstraňovanie závad; archivácia revíznych dokumentov; súčinnosť pri výberoch dodávateľov, administratíva, korešpondencia, kontrola zariadení; overovanie fakturácie; vypracovanie štatistiky.
2, starostlivosť o všetky vyhradené klimatizačné, vzduchotechnické a chladiace zariadenia, plánovanie revíznych a periodických prehliadok, objednávanie, súčinnosť pri realizácii, zodpovednosť za odstraňovanie závad; archivácia revíznych dokumentov; súčinnosť pri výberoch dodávateľov, administratíva, korešpondencia, kontrola zariadení; overovanie fakturácie; vypracovanie štatistiky
3, starostlivosť o energetické hospodárstvo; plán, sledovanie a kontrola spotreby elektriky, zemného plynu, pitnej vody; komunikácia s dodávateľom; koordinácia pri odstraňovaní závad ovplyvňujúcich odberné miesta a zabezpečenie prevádzkovo spoľahlivých odberov; archivácia spotrieb a spracovanie podkladov pre centrálny výber dodávateľa.
4, starostlivosť o čistiacu techniku (umývacie vozíky, Wap atď)
5, sledovanie, komunikácia a koordinácia podkladov po poistných udalostiach majetku spoločnosti s vybraných dodávateľom až do času likvidácie poistnej udalosti.
6, riešenie pridelených projektov a externých opráv až do času ich odovzdania do trvalej prevádzky

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu – podpora vzdelania formou školení a tréningov
- zaujímavý sociálny program
- nefinančné benefity vo forme zľavnených cien liečebných procedúr

V prípade Vášho záujmu nám zašlite žiadosť + životopis. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú dané podmienky. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v evidencii uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov odo dňa vyhlásenie výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť, zodpovednosť
- samostatnosť, flexibilita
- komunikatívnosť
- ovládanie PC úroveň pokročilá
- znalosť vyhlášky 508/2009 o vyhradených tech. zariadeniach
- znalosť cudzieho jazyka AJ v rozsahu -odbornej terminológie - vítaná

Poskytovanie komplexnej kúpeľnej starostlivosti a doplnkových služieb

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3281326  Megjelentetés dátuma: 8.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mesačná mzda 800 Eur