Záhradník

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Miesto práce
Spa Aphrodite - Kúpele Rajecké Teplice, Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
895 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na záhradníctve, úprava parkov, údržba areálu. Pestovanie plodín, kosenie s motorovou kosačkou, krovinorezom, obsluha strojov na záhradníctve, multikára, traktor.

vstup do wellness, zamestnanecká strava, ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax vítaná. Vodičský preukaz na traktor - výhodou

www.spa.sk
Kúpele Rajecké Teplice patria medzi najkrajšie a najznámejšie kúpele na Slovensku. SPA REHAB CLINIC je špičkovo vybavené rehabilitačné centrum, v ktorom sa náš zdravotnícky tím venuje prevencii a liečbe bolestivých stavov pohybového aparátu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3594866  Megjelentetés dátuma: 12.4.2023  Alapbér (bruttó): 895 EUR/mesiac