Ošetrovateľ zvierat, kŕmič

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Turá Lúka, Myjava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/ hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše stádo je vo výbornej kondícii a hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže dobre sa oň starať.
Hlavné zodpovednosti:
- Starostlivosť o hovädzí dobytok (HD).
- Pomoc pri kŕmení, dohľad nad zásobami krmív a ich uskladnením.
- Pomoc pri telení a celkovej starostlivosti o HD z hľadiska zdravotného stavu.
- Hlásenie prípadných zdravotných problémov hlavnému zootechnikovi družstva.
- Udržiavanie chodieb a príslušných priestorov v čistote.

- Dobrý, motivovaný tím.
- Kvalitná starostlivosť o zamestnancov.
- Príspevok zamestnávateľa na stravu nad rámec zákona.

Môžete telefonovať priamo na družstvo na číslo +421 905346467, alebo nám pošlite životopis.
Všetkým uchádzačom odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo / prvovýroba

Vodičský preukaz

T

Pozitívny prístup k zvieratám.
Chuť pracovať.
Výhodou sú vodičské oprávnenie alebo preukaz obsluhy poľnohospodárskych strojov a zariadení, nie je to však podmienkou.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3445121  Megjelentetés dátuma: 14.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/ hod