700 - 1 000 EUR

Technológ (obrábania)

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracováva technologické podklady pre výrobu:
- posudzuje technologičnosť výrobných celkov.
- technologicky spracováva ponuky výrobných celkov.
- navrhuje a metodicky riadi kvalifikácie postupov pre výrobu.
- spracováva technologické podklady pre výrobné celky.
- poskytuje poradenstvo pre odborné útvary a zákazníka.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700-1000€ v závislosti od predchádzajúcich skúseností uchádzača

- štvrťročné odmeny
- len 37,5 hodinový pracovný týždeň (8 hodín denne už aj s obednou prestávkou)
- platené voľné dni nad rámec zákona
- stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom len 0,83€)
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Požadujeme preukázateľné skúsenosti s prácou na veľkých obrábacích strojoch (horizontka, karusel), skúsenosti z kusovej aj sériovej výroby, schopnosť posuzovat technologičnosť výrobku z pohľadu obrábania, prehľad o ostatných technologiách.
Záujemca by mal mať schopnosť týmovej práce, časovú flexibilitu, ochotu učiť sa nové veci.

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) už takmer 70 rokov vyrábajú a dodávajú kotle pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
935 28 Tlmače
ID: 3672205   Megjelentetés dátuma: 12.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   700-1000€ v závislosti od predchádzajúcich skúseností uchádzača