Firemný právnik senior/In-House Lawyer

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Továrenská 210, 935 21 Tlmače
Termín nástupu
asap/dohodou
1200 + ohodnotenie v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné poskytovanie komplexných právnych služieb vo vzťahu k prideleným projektom vo všetkých etapách – od tzv. pred/kvalifikačnej fázy až po ukončenie projektu;
• Účasť na riešení právnych otázok ako člen predajného tímu a po uzavretí zmluvy ako člen realizačného tímu;
• Zabezpečenie právnej istoty a minimalizácia rizík v zmluvách a ostatných právnych úkonoch;
• Účasť na rokovaniach – SR a zahraničie;
• Poskytovanie komplexnej právnej podpory pre jednotlivé útvary spoločnosti;
• Korporátna agenda;
• Zastupovanie spoločnosti pre súdmi a orgánmi verejnej správy;
• Vymáhanie pohľadávok a iných právnych úkonov;
• Tvorba jednotnej vnútropodnikovej legislatívy, zabezpečenie jej súladu s právnym poriadkom SR.

• Dynamická a pestrá práca.
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania (adaptačný proces, interné školenia, účasť na externých seminároch v SR a ČR).
• Rôzne zamestnanecké benefity (napr. príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie).
• Možnosť využitia služobného bytu.
• Flexibilný pracovný čas.

Miesto výkonu práce je v Tlmačoch, neposkytujeme home office.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné právo SR alebo ČR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do tímu zanieteného právnika s chuťou neustále sa učiť ale hlavne - aktívne sa podieľať na veľkých, prevažne zahraničných projektoch našej spoločnosti.
Znalosť španielskeho alebo nemeckého jazyka je výhodou!

• Slovenské energetické strojárne (SES a.s.) je spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky s viac ako 70-ročnými skúsenosťami sa venujú dodávkam kotlov, energetických celkov, znižovaniu emisií a dodávkam na kľúč pre elektrárne, teplárne, HRSG a spaľovne na Slovensku, v Česku, Nemecku, Slovinsku, Kube, a ďalších viac ako 50tich štátov po celom svete najmä však v Európe a Južnej Amerike.
• V spoločnosti SES vypracovávame detail design založený na vlastných tepelných, hydrodynamických, pevnostných výpočtoch a modelovaní. U nás nájdete kompletný procesný inžiniering, konštrukciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, uvedenie do prevádzky, vrátane záručného a pozáručného servisu.
• Od marca 2017 je majoritným akcionárom SES a.s. spoločnosť EP Industries a.s., ktorá patrí medzi najvýznamnejšie priemyselné zoskupenia v Českej republike. Zahŕňa viac ako 40 výkonných spoločností pôsobiacich v segmentoch energetického strojárstva, dopravnej infraštruktúry, automobilového priemyslu, odpadového hospodárstva a strojárstva.
• Viac informácii o spoločnosti: www.ses.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3617092  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 + ohodnotenie v závislosti od odborných znalostí, skúseností a schopností kandidáta.