Technik chémie - chemická kontrola

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva laboratórne analýzy, vnútrolaboratórne a medzilaboratórne porovnávacie skúšky,
• zabezpečuje a vykonáva kalibrácie a overovanie kvality laboratórnych prístrojov,
• evidencia vykonaných chemických a rádiochemických analýz,
• zabezpečuje laboratóriá chemickej kontroly potrebným spotrebným materiálom, médiami a chemickými roztokmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,- Eur brutto - minimálne garantovaná zákl. zložka mzdy pre kandidáta s min. 2 ročnou praxou v odbore.*/735,- Eur brutto - minimálne garantovaná výška zákl. zložky mzdy pre kandidáta bez odbornej praxe.*

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozícia vhodná aj pre absolventa, prax v oblasti práce s chémiou 2 roky vítaná,
• zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii – v prostredí s ionizujúcim žiarením, prácu s chemickými faktormi, pre prácu v zmenovej prevádzke a pre prácu s bremenami,
• schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, pracovná flexibilita, ochota sa ďalej vzdelávať.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice
ID: 3688958   Megjelentetés dátuma: 9.7.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000,- Eur brutto - minimálne garantovaná zákl. zložka mzdy pre kandidáta s min. 2 ročnou praxou v odbore.*/735,- Eur brutto - minimálne garantovaná výška zákl. zložky mzdy pre kandidáta bez odbornej praxe.*