Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.03.2019 alebo dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Do tímu prevádzky siete hľadáme nového kolegu so záujmom o moderné sieťové technológie a osobný rozvoj, ktorého hlavnou náplňou práce bude najmä:
  • správa sieťovej infraštruktúry WAN/LAN/WiFi
  • design a implementácia nových riešení
  • spolupráca na zaujímavých interných projektoch
  • tvorba technickej dokumentácie, troubleshooting a monitoring prevádzky

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie a odborný rast
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity (karta Multisport)

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce bude podľa dohody v Bratislave, Trenčíne alebo v Novákoch.

Dovoľujeme si Vás informovať, že na výberový pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na dané pracovné miesto.
ID: 3329199  Megjelentetés dátuma: 21.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 EUR (brutto)* Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na túto pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl. zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a znalosťami