Technik životného prostredia

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Ovládanie právnych predpisov v oblasti životného prostredia, sledovanie zmien v a navrhovanie spôsobov ich implementácie v závode,
  • Kontrola dodržiavania požiadaviek v závode,
  • Vedenie záznamov, databáz, evidencií vyplývajúcich zo zákona o odpadoch a ovzdušia,
  • Vedenie evidencie o zdrojoch znečisťovania ovzdušia, spracovávane údajov do NEIS,
  • Vedenie evidencie o zariadeniach s obsahom fluórovaných plynov,
  • Vedenie databáz o výsledkoch kontroly zo strany štátnych a dozorných orgánov,
  • Spracovanie materiálov, koordinácia a komplexný zber údajov v oblasti životného prostredia, spracovávanie výstupov vo forme grafov, prezentácií,
  • Implementácia požiadaviek Systému environmentálneho manažérstva v zmysle ISO 14001 v závode a kontrola ich dodržiavania,
  • Výkon interných auditov Integrovaného systému manažérstva,
  • Lektorská činnosť, tvorba školiacich materiálov, prezentácii v oblasti ŽP.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie
  • pružný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • 5 dní dovolenky naviac

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3210640  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - v zmysle mzdovej politiky spoločnosti