Technik bezpečnostných meraní - osobná dozimetria

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Metodické riadenie aktivít v rámci bezpečnostných meraní radiačnej kontroly.
  • Spektrometrické a dozimetrické merania vzoriek z technologických procesov v jadrovej elektrárni, merania na celotelovom počítači, uvoľňovanie materiálov do životného prostredia.
  • Riadenie a výkon zložitých analýz a zavádzanie nových neštandardných meraní.
  • Kontrola správnosti nameraných hodnôt a sledovanie limitov.
  • Starostlivosť o prístroje, zariadenia a systémy používané v rámci bezpečnostných meraní.
  • Práca v organizácii havarijnej odozvy JE v oblasti radiačnej ochrany ( týždenná pohotovosť – 24/7).

Čo ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • profesiový rast a skúsenosti medzinárodnej firmy
  • zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 2819780  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: v zmysle platových podmienok spoločnosti