Účtovník

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie pridelených účtovných operácií
• kontrola správnosti účtovania z daňového hľadiska, z pohľadu nákladových druhov
a interných zákaziek
• kontrola účtovníctva vrátane prípravy účtovných výkazov a účtovnej závierky
• zlaďovanie a harmonizácia lokálnych interných predpisov s koncernovými predpismi
• príprava daňových priznaní, kalkulácie daní
• príprava podkladov pre štatutárne audity a externé kontroly
• príprava informácií pre vnútorné potreby spoločnosti
• archivácia účtovných dokladov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- nadštandardné pracovné podmienky
- rozvojový program
- bohatý sociálny program

V prípade záujmu o pozíciu pošlite životopis na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti.
Odpovedáme iba vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / zamerané na účtovníctvo a dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

ochota učiť sa nové veci, schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, ochota cestovať do zahraničia, v prípade potreby časová flexibilita, zameranie na zlepšovanie procesov, komunikatívnosť

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.
"Ako nadnárodná spoločnosť sme veľmi hrdí na náš rôznorodý pracovný tým a preto kladieme veľký dôraz na rovnaké príležitosti a rôznorodosť.
Vítame a podporujeme každého, kto sa chce uplatniť sa v našej spoločnosti, bez ohľadu na vek, zdravotné obmedzenie, etnický pôvod, pohlavie, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1733430  Megjelentetés dátuma: 16.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou