Špecialista IT bezpečnosti

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1.500,- Eur v závislosti od odborných znalostí a schopností uchádzača, - pohyblivá zložka mzdy - hmotná zainteresovanosť vyplácaná kvartálne v závislosti od výsledkov,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza potencionálnych bezpečnostných rizík a návrh odporúčaní ako im predchádzať,
- implementácia nových IT bezpečnostných riešení,
- participácia na projektoch,
- podpora kolegov v otázkach IT bezpečnosti naprieč oddeleniami spoločnosti,
- tvorba bezpečnostnej dokumentácie,
- realizácia auditov - preverovanie stavu informačnej bezpečnosti,
- plnenie ďalších pokynov zamestnávateľa, ktoré sú v súlade s druhom práce dohodnutým v pracovnej zmluve

- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- pružný pracovný čas,
- príspevok na dopravu,
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom

V prípade Vášho záujmu o pracovnú ponuku, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas na spracovanie osobných údajov na kontaktnú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

LAN/WAN sieťová infraštruktúra - Základy
TCP/IP sieťová infraštruktúra - Základy
Windows 10 - Pokročilý
Linux - Základy
SQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- skúsenosti v oblasti cyber - security,
- znalosť zákona o kybernetickej bezpečnosti,
-certifikácia CISA, CIMS, CISSP, alebo ekvivalent - výhodou

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4072337  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac