Samostatný odborný personalista

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.000,- Eur do 1.200, -Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovávanie mzdovej agendy,
- sledovanie a aplikácia platnej legislatívy,
- vyhotovovanie príslušných štatistických výkazov,
- komplexné spracovávanie agendy doplnkového dôchodkového poistenia,
- spravovanie prostriedkov sociálneho fondu

- príspevok na dopravu do zamestnania,
- 5 dní dovolenky naviac

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na kontaktnú adresu [email protected].
Osobné stretnutia organizujeme priebežne do termínu ukončenia výberového konania. Všetkých uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Termín ukončenia výberového konania 15.6.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3390167  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.000,- Eur do 1.200, -Eur