Pracovník ekonomiky práce - odmeňovania a benefitov

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Termín nástupu
od 1.6.2021, príp. dohodou
1 200 EUR/mesiac1 200,00 € predpokladaná mzda po zaškolení. Tarifný plat 699,50 € zodpovedajúci 5 platovej triede (stredoškolské vzdelanie) a praxi 3 roky, a viac v závislosti od vzdelania a od dĺžky praxe v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z.. Funkčný plat je v zložení tarifný plat + osobné ohodnotenie. Platové podmienky budú upresnené podľa skúseností a odborných znalostí uchádzača na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná odborná práca na referáte ekonomiky práce a sociálnych činností na Oddelení ľudských zdrojov,
- zabezpečuje evidenciu dohôd o vykonaní prác mimo pracovného pomeru z dotačných a ostatných zdrojov financovania, prihlasovanie a odhlasovanie dohôd v sociálnej poisťovni, zabezpečuje podklady k vyplateniu dohôd,
- zabezpečuje výberové konania na obsadzovanie pracovných miest vysokoškolských učiteľov, a obsadzovanie funkcií profesorov, docentov, odborných asistentov , asistentov, lektorov a iné v zmysle zákona o VŠ,
- zabezpečuje sledovanie tvorby a čerpania sociálneho fondu v zmysle KZ ,
- vyplácanie príspevkov v zmysle KZ,
- zabezpečuje podklady a objednávanie stravných lístkov pre zamestnancov fakulty,
- sleduje faktúry za stravu v ŠJ a stravných lístkov,
- zabezpečuje a sleduje vyplácanie príspevkov na rekreáciu pre zamestnancov fakulty,
- vypracováva správy, výkazy a štatistické hlásenia za zverený úsek činnosti,
- podieľa sa na tvorbe interných predpisov,
- sleduje príslušnú legislatívu a aplikuje ju v praxi,
- vykonáva a plní ďalšie úlohy podľa pokynov priameho nadriadeného.

- Možnosť zamestnaneckého stravovania,
- 5 dní dovolenky naviac,
- DDS,
- Kolektívna zmluva u zamestnávateľa,
- Flexibilná pracovná doba,

Žiadosť o prijatie, profesijný životopis zasielajte aj e-mailom a aj na adresu:
FEI STU, oddelenie ľudských zdrojov,
Ilkovičova 3, 912 19 Bratislava.
Bližšie informácie ohľadne pracovnej pozície - 0948908821 - Ing. Miroslava Ostrihoňová - vedúca oddelenia ľudských zdrojov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, personalistika, právo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- všeobecný prehľad z oblasti pracovného práva - Zákonník práce,
- prehľad právnych noriem z oblasti verejnej správy - výhodou,
- odborná prax minimálne 3 rokov,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť,
- analytické myslenie,
- presnosť pri spracovávaní údajov,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita.

Vysoká škola
ID: 4066605  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac