Pracovník pre vedeckovýskumnú činnosť / Vedecko-výskumný pracovník – Informatik, Matematik

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Termín nástupu
01.02.2021, príp. dohodou
940,5 EUR/mesiacod 940,50 € a viac - v zmysle zák. 553/2003 Z.z., v zložení tarifný plat zodpovedajúci 7. platovej triede a v závislosti od počtu rokov praxe + osobné ohodnotenie, ktoré závisí od skúseností kandidáta a je možné do výšky 100% tarifného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- - Výskumná činnosť na projekte zameranom na vytvorenie a zlepšenie riešení bezpečnosti pre oblasť moderného vývojového prostredia na programovanie a vývoj aplikácií, s dôrazom na nasadenie a testovanie bezpečnostných zraniteľností.
- Uchádzač sa v rámci pracovnej náplne zoznámi s problematikou bezpečného vývoja aplikácií, čo zahŕňa kontajnerizáciu, návrh CI/CD pipeline, testovania funkcionality a testovanie bezpečnostných aspektov, nasadzovanie do produkčného prostredia.

Výskumná činnosť predpokladá prácu v tíme.
Od uchádzača sa vyžaduje ochota štúdia novej problematiky, sledovanie výskumu v danej oblasti, programátorské zručnosti (C, C++, Java) a záujem o oblasť bezpečnosti aplikácií.
Očakáva sa dosahovanie takých výsledkov v rámci riešenia príslušného projektu, ktoré povedú k ich publikovaniu na medzinárodnej úrovni. Preferujeme zamestnanca so záujmom o dlhodobú spoluprácu.

- Možnosť zamestnaneckého stravovania,
- 5 dní dovolenky naviac,
- DDS,
- Kolektívna zmluva u zamestnávateľa,
- Flexibilná pracovná doba.

Žiadosť o prijatie, profesijný životopis zasielajte aj e-mailom a aj na adresu:
FEI STU, oddelenie ľudských zdrojov,
Ilkovičova 3, 912 19 Bratislava.
Bližšie informácie ohľadne VK: tel. číslo 0948 908 821, príp. [email protected] (vedúca OĽZ FEI STU).
Bližšie informácie ohľadne pracovnej pozície: [email protected] (riaditeľ Ústavu informatiky a matematiky FEI STU).
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské II. stupňa v odbore Informatika, Matematika, príp. v príbuznom odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Linux - Pokročilý
C/C++, Java - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytický typ s logickým myslením,
- radosť z práce a z objavovania nových vecí,
- nadšenie pre vedu a výskum,
- morálna a občianska bezúhonnosť.

Vysoká škola
ID: 4004489  Megjelentetés dátuma: 8.12.2020  Alapbér (bruttó): 940,5 EUR/mesiac