800 - 950 EUR

Odborný zamestnanec cestnej databanky

Slovenská správa ciest

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metodické usmerňovanie vykonávania zberu a spracúvania dát cestnej databanky.
• vykonáva bezpečnú a účelnú prevádzku prideleného služobného meracieho vozidla a meracích zariadení;
• vykonáva priamy zber priestorových údajov v rozsahu cestných komunikácií pomocou rôznych technológií (GPS, mobilný mapovací systém, ...);
• vykonáva kontrolu kvality prác a kontrolu správnosti údajov získaných zberom a spracovaním;
• spracováva dáta získané zberom do centrálnej technickej evidencie cestných komunikácií prostredníctvom informačných technológií;
• zabezpečuje údržbu, kalibráciu a opravu meracieho vozidla;
• zabezpečuje potrebné podklady a podmienky na výkon zberu údajov s vlastníkmi a správcami cestných komunikácií;
• poskytuje súčinnosť a prípravu podkladov pre zabezpečenie rozvoja meracej techniky pre potreby výkonu technickej evidencie ciest.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme, cca 800-950 € v závislosti od dĺžky odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania.

• možnosť profesionálneho a odborného rastu;
• tvorivé tímové pracovné prostredie;
• pružná pracovná doba;
• dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce;
• stravné lístky poskytované aj počas dovolenky a PN;
• každé dva mesiace 1 deň voľna na regeneráciu pracovnej sily.

V prípade záujmu o uvedené pracovné miesto prosíme zaslať profesijný životopis na vyššie uvedený kontakt. Slovenská správa ciest spracúva osobné údaje ktoré získala od uchádzača ako dotknutej osoby v požadovanej forme profesijného životopisu.
Informácie o spracúvaní osobných údajov v rámci SSC poskytované podľa čl.13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES( všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://ssc.sk/ v sekcii Pre verejnosť/ochrana osobných údajov, link http://www.ssc.sk/sk/pre-verejnost/ochrana-osobnych-udajov.ssc.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať uvedené požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, VŠ vzdelanie II. stupňa technického smeru, zameranie na geodéziu, prípadne geoinformatiku,cestné dopravné stavby, prípadne dopravu alebo strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vodičské oprávnenie skupiny „B“;
• užívateľská znalosť PC Microsoft Office, znalosť Microstation, TerraSolid a ArcGIS výhodou,
• iniciatívny, samostatný a tvorivý prístup k práci;
• zodpovednosť, dôslednosť a vysoké pracovné nasadenie;
• občianska a morálna bezúhonnosť;
• znalosť anglického jazyka vítaná;

Dopravné plánovanie v cestnom hospodárstve, informačný systém cestného hospodárstva, majetková správa ciest vo vlastníctve štátu.

Miletičova 19
826 19 Bratislava
ID: 3640378   Megjelentetés dátuma: 6.8.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone vo verejnom záujme, cca 800-950 € v závislosti od dĺžky odbornej praxe a dosiahnutého vzdelania.