IT Analyst Senior

Miesto práce
Tomášikova 48, Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
2 500 EUR/mesiac*
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

We are looking for a passionate Data (IT) Analyst. The successful candidate will take beneficial part in improving the bank’s ability to turn data into information, information into insight and insight into business decisions.

IT Analyst Senior Job Duties:

  • Responsibilities include leading group of developers and business analysts, which together form a team responsible for key data assets in bank
  • It also includes leading community of all data people in bank, educating them and being available for them
  • IT Analyst Expert frequently talks to business people, and tries to be a „bridge“ between data and business world.

Responsibilities
  • Lead group of business analysts and IT developers
  • Host meetings and workshops with business teams and executives on data-related topics and projects
  • Work with management to prioritize business and information needs
  • Locate and define new process improvement opportunities
  • Develop strategic roadmaps, project outlines and detailed action plans
  • Be a part of transition of bank’s data processing to Cloud
  • Find and evaluate new tools which could improve bank’s ability to extract value from data

Requirements

  • Proven working experience as a Data Analyst or Business Data Analyst
  • Ability to dive into detail and understand meaning of specific data and its impact on bank’s processes
  • Innovative thinking and ability to turn these innovative ideas into reality
  • Client centric approach and ability to see things from different angles
  • Ability to lead people
  • Understanding of developer and business analyst role in project management
  • Knowledge of Kanban and SCRUM agile methodologies
  • Open-minded approach to problem solving
  • Strong analytical skills with the ability to collect, organize, analyze, and disseminate significant amounts of information with attention to detail and accuracy
  • Strong knowledge of and experience with databases (Oracle SQL, NoSQL, etc.), reporting packages (MS PowerBI, etc.)
  • Knowledge and understanding of major Cloud data service providers (Azure, AWS, Google)

Vaše miesto u nás vám sadne. A nielen pre toto:

  • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Ak hľadáte novú výzvu a páči sa vám, čo ste si práve prečítal/a, ste na správnom mieste.

Teraz už stačí iba poslať nám vaše CV (v slovenčine alebo angličtine). Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať trošku dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme vám. Keď sa pre vás rozhodneme, bude nasledovať stretnutie s vaším budúcim nadriadeným, kolegom alebo s jednou z našich HR špecialistiek.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 4219135  Megjelentetés dátuma: 8.12.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac