Brigádnik na oddelenie Ľudských vzťahov

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Čo bude tvojou úlohou:

Hľadáme do nášho kreatívneho tímu na oddelení Ľudských vzťahov človeka s obrovskou chuťou naučiť sa niečo nové a pomôcť nám pracovať na projektoch ešte efektívnejšie. Naučíš sa pracovať so životopismi kandidátov, budeš nám pomáhať vyberať tých správnych ľudí do našej banky.

Tvoje hlavné úlohy budú:
  • Vyhľadávanie potenciálnych kandidátov v interných a externých databázach
  • Selekcia kandidátov
  • Telefonická komunikácia s kandidátmi
  • Aktívna práca s databázami
  • Pozývanie kandidátov – práca s kalendárom, rezervovanie miestnosti
  • Zadávanie inzercie
  • Keď budeš dobrý, dáme ti väčší priestor rozvíjať sa - môžeš byť zodpovedný za kompletný nábor brigádnikov a prvé kolá pohovorov na vybrané pozície

Čo tým získaš?

  • Kontakty, ktoré môžu ovplyvniť tvoju kariéru
  • Spoznáš bankovníctvo a jeho ľudský potenciál zblízka
  • Zistíš, aký je pracovný trh na Slovensku naozaj. Nie len z médií
  • Možnosť kreatívne prispievať do najzaujímavejších HR projektov
  • Konkurenčnú výhodu na trhu
  • Odmena: 3,50 EUR/hod.

2 kontrolné otázky, pred tým než nám pošleš svoj životopis:

  • Máš „drive“ a chuť učiť sa nové veci?
  • Si životný optimista, ktorý nájde čaro aj v zdanlivo konzervatívnom prostredí bankovníctva?
Ak si odpovedal 2krát áno, tak hľadáme práve teba !

Ďalšie požiadavky:

  • Študent VŠ /preferujeme odbor - psychológia, ľudské zdroje a personálny manažment/
  • Anglický jazyk - aktívne
  • PC znalosti – MS Office, sociálne siete – LinkedIn, Facebook

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk