Change/Solution Manager

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • zodpovednosť za riadenie dodávok systémov vyvíjaných v Kompetenčnom centre ODS – plánovanie dodávok/vývojových a analytických kapacít, riadenie rizika a závislostí, komunikácia s release/projekt manažérom a zadávateľmi požiadaviek
  • riadenie požiadaviek v rámci existujúceho procesu Zmenového konania v Jira
  • koordinácia SW dodávok v rámci zmenových konaní/projektov v požadovaných termínoch a kvalite
  • podpora prevádzky – incident manažment, test manažment
  • zlepšovanie interných procesov
  • komunikácia s analytikmi a vývojármi ohľadom SW riešení a dodávok IT systémov
  • príprava podkladov pre reporting a kapacitné plánovanie

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie (ekonomického, matematického alebo IT zamerania)
  • prax v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telco v spojitosti s IT výhodou
  • prax v projektovom manažmente alebo manažmente zmien výhodou
  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
  • štruktúrovaný prístup k riešeniu problémov, analytické myslenie,
  • anglický jazyk
  • skúsenosť s aplikáciou pre softwarová plánovanie (napr. JIRA)

Benefity:

  • zaujímavé benefity (masáže, 4 dni dovolenky navyše, športové aktivity – joga, taichi, bedminton, firemné akcie, bezproblémové parkovanie počas celého dňa, čistiareň a autoumývareň v budove)
  • odborné vzdelávanie a podpora osobnostného rastu, Talentové a rozvojové programy v rámci SLSP aj Erste Group
  • nadštandartné zdravotné prehliadky
  • priateľské pracovné prostredie v rámci tímu
  • odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk