Tréner pre NR región - zastupovanie MD

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • monitoring poradcov v retailovej sieti – cielený rozvoj
  • individuálna práca na rozvojových potrebách poradcov
  • cielene hľadať a navrhovať riešenia zabezpečujúce efektívny posun predajných výsledkov,kvality predaja a servisu poradcov na obchodnom mieste
  • predkladať návrhy na zlepšovanie procesu vzdelávania v kontexte ostatných HR procesov
  • aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami odboru s cieľom vytvárať integrované nástroje riadenia HR
  • spolupracovať s manažérmi na podpore a rozvoji zamestnancov
  • reportovať a poskytovať spätnú väzbu
  • pripravovať a lektorovať tréningy a školenia zamestnancov retailovej siete formou produkt - proces – predaj
  • identifikovať vzdelávacie potreby zamestnancov retailovej siete a zefektívňovať systém vzdelávania
  • tvoriť a realizovať workshopy v retailovej sieti

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ, príp. SŠ vzdelanie
  • Certifikácia ICF - výhodou
  • skúsenosti s aktívnym retailovým predajom ( najlepšie v banke ) – podmienka
  • ochota cestovať (cestovanie je súčasťou výkonu pracovnej pozície), aktívny vodič
  • zručnosť v práci s PC (MS Excel, MS Word, MS Powerpoint – pokročilý
  • kreativita, schopnosť motivovať, zaujať svojou osobnosťou, flexibilita, samostatnosť

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2816314  Megjelentetés dátuma: 17.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.