Výkonný riaditeľ SKGBC

Slovenská rada pre zelené budovy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Finančné a organizačné riadenie asociácie v spolupráci s Predstavenstvom
• Komunikácia s členmi asociácie a rozširovanie členskej základne -¬ member relations management
• Komunikácia s externými partnermi, štátnou správou, politikmi, médiami, vytváranie aliancií
• Riadenie programových a obsahových aktivít asociácie
• Medzinárodná spolupráca v rámci svetovej siete
• Naplnenie rozpočtových cieľov organizácie

• Práca v perspektívnom a veľmi rýchlo rastúcom odvetví
• Vysoká flexibilita v tvorbe pracovnej náplne a používaní pracovných nástrojov
• Vysoká samostatnosť a z nej vyplývajúca zodpovednosť za vlastné výsledky
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Možnosť osobného rozvoja cez vzdelávacie aktivity organizácie

Hľadáme samostatne a strategicky uvažujúceho manažéra, ktorý bude priamo zodpovedný Predstavenstvu za rozvoj jedného z najväčších odvetvových združení v sektore stavebníctva.

Počas nasledujúcich 2 rokov bude hlavnou úlohou výkonného riaditeľa rozvoj organizácie, jej aktivít na trhu v zmysle jej stratégie a plánovaných cieľov, posilnenie vzťahov s relevantnými partnermi, súčasnými a budúcimi členmi a významnými inštitúciami, aktívne vyhľadávanie príležitostí, zapájanie sa do projektov a získavanie grantov pre realizáciu aktivít v súlade s poslaním organizácie.

Kandidát by mal mať skúsenosť s riadením zamestnancov, projektov a rozpočtov a tiež skúsenosť so spoluprácou s inštitúciami v SR a EÚ. Mal by preukázať kombináciu schopností verejne prezentovať a obhajovať zmeny v udržateľnej výstavbe a využívať marketingové nástroje médiá tak, aby priniesli požadovanú spoločenskú zmenu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie, manažment, ekonomické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• VŠ vzdelanie (štúdium v zahraničí výhodou)
• Prax v manažérskej pozícii 2÷3 roky (skúsenosť s projektovým riadením výhodou)
• Samostatné rozhodovanie a určovanie priorít
• Schopnosť vytvárať, riadiť a motivovať tím
• Plynulá angličtina podmienkou (ďalšie jazyky výhodou)
• Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti, tvorivosť
• Znalosť slovenského stavebného sektora a otázok udržateľnej výstavby výhodou

Slovenská rada pre zelené budovy (SKGBC) sa od roku 2010 zasadzuje o to, aby sa ekonomicky, ekologicky a esteticky navrhované budovy so zdravým vnútorným prostredím, v ktorých sa nemrhá energiou ani inými zdrojmi stali na Slovensku štandardom.

SKGBC bola založená v novembri 2010 ako neziskové občianske združenie. Združujeme firmy, akademickú obec a expertov na poli udržateľného stavebníctva a architektúry. Venujeme sa prepájaniu relevantných partnerov, vzdelávaniu odbornej verejnosti, podpore rozvoja trhu i osvete širšej verejnosti.

Viac info k SKGBC nájdete na webe https://www.skgbc.org/ alebo na našom LinkedIn-profile https://www.linkedin.com/company/slovak-green-building-council .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3446900  Megjelentetés dátuma: 22.12.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac