Junior Účtovník pre TV JOJ

Slovenská produkčná, a.s.

Miesto práce
Brečtanová 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr;
  • spracovanie bankových výpisov a ich zaúčtovanie;
  • účtovanie interných dokladov;
  • spracovanie DPH, súhrnného výkazu, kontrolného výkazu;
  • príprava zápočtov záväzkov a pohľadávok vrátane zaúčtovania;
  • inventarizácia a kontrola účtov;
  • spracovanie účtovnej závierky;
  • úlohy podľa pokynov nadriadeného a aktívna spolupráca s inými oddeleniami.

  • perspektívne a stabilné pracovné miesto
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • výhodné platové podmienky
  • práca v dynamickom kolektíve
  • firemné teambuildingové aktvity
  • lístky na podujatia (kino, divadlo)
  • účasť na TV programoch

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť daní a účtovných zákonov,
  • schopnosť tímovej spolupráce,
  • analytické myslenie zamerané na riešenie problémov,
  • schopnosť vysokého pracovného nasadenia, schopnosť riešiť krízové situácie,
  • zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, rozhodnosť.

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.
JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3798987  Megjelentetés dátuma: 12.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac