Vyšší vedúci oddelenia spracovania 2 HSS BA

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1200 EUR brutto, prémie až do výšky 120 EUR brutto mesačne.

Termín nástupu

01.10.2022/ Dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kvality práce, produktov a zložitých služieb v poštovej prevádzke alebo v poštovej preprave, resp. v iných strediskách poštovej prevádzky, samostatné vykonávanie vybraných odborných činností, riadenie zamestnancov, zabezpečovanie kontrolnej činnosti, zabezpečovanie a kontrola bezpečnosti osôb a majetku, vybavovanie sťažností a reklamácií, zabezpečovanie všetkých organizačných a riadiacich činností súvisiacich s riadením prevádzkarne, zabezpečenie efektívnosti hospodárenia prevádzkarne a pod.

Iné výhody

-príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od
pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna
sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- zľavy na produkty a služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Využívanie IT pre bežné kancelárske práce - Mierne pokročilý

Požadovaná prax

1
1

Písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania, riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, sebaovládanie, spoľahlivosť, presnosť.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gyoriová
Tel.: +421249222607
E-mail: poslať životopis
ID: 4419453  Megjelentetés dátuma: 7.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac