Priehradkový zamestnanec - retailový poradca

Miesto práce

Banská Bystrica

870 EUR/mesiacPonúkaná základná mesačná mzda 870 EUR pri 37,50 hod./ týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 104EUR mesačne (brutto).

Termín nástupu

01.06.2023 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie produktov a služieb SP, a.s.
- príjem a výdaj oznámených zásielok, príjem a výplata poštových poukazov, predaj poštových a iných cenín, služby SIPO
- poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov vrátane produktov a služieb PB a.s. (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, RTVS, poskytovanie služby Western Union, príjem stávok a výplata výhier, predaj žrebov, telefónnych SIM kariet a internetových kariet)
- výkon činností spojených s poskytovaním elektronických služieb - napr. IOMO, Ticketportal
- predaj vstupeniek na kultúrne a športové podujatia, pokladničné služby a operácie
- vykonávanie činností "Finančného sprostredkovateľa"

Pracovné miesta sa obsadzujú na dobu určitú 1 rok možnosťou následného predĺženia na dobu neurčitú.
Týždenný pracovný čas 37,50 hod.

Iné výhody

- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi (príspevok pri I. nástupe do školy, detský letný tábor
pre deti zamestnancov SP, a. s.)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Word, MS Excel, internet - Základy

- komunikačné zručnosti
- pozitívny prístup k zákazníkom SP, a. s.
- obchodné zručnosti
- administratívne zručnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť a presnosť
- základné ovládanie výpočtovej techniky

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Ďakujeme za Váš životopis, ktorý starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Hakelová
Tel.: +421484326225
E-mail: poslať životopis
ID: 4339298  Megjelentetés dátuma: 4.5.2023  Alapbér (bruttó): 870 EUR/mesiac