Poštový doručovateľ (sieťový) operatívny pre Veľký Meder - možnosť získania zárobku až do výšky 1086 EUR/mesačne

Miesto práce

Veľký Meder

970 - 1 086 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 1086 EUR/brutto: základná mzda 970 EUR/brutto + prémie do výšky 116 EUR/brutto

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoz, zvoz a doručovanie všetkých druhov zásielok s prípadným využitím vhodných mechanizačných a automatizačných zariadení (napr. skenerov), príjem poštových zásielok, vyberanie balíkových zásielok, obsluha BalikoBoxov, realizácia zberných jázd a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zberu údajov o zákazníkoch, poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov (okrem činností vykonávaných v rámci finančného sprostredkovania) a pod.
Vedenie a údržba pridelených vozidiel - s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla, zabezpečenie nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla, doprava cestujúcich podľa požiadaviek alebo dodanie nákladu so sprievodnými dokumentmi a pod.

Iné výhody

- zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR
- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- zľavy na produkty a služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- komunikačné zručnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- aktívny vodič

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Chovanová
Tel.: +421335902222
E-mail: poslať životopis
ID: 4317989  Megjelentetés dátuma: 6.10.2022  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac