Triedič zásielok

Miesto práce

Bytčická, Žilina

4 EUR/hod.Zvýhodnenie za prácu v noci 1,91 EUR/hod. Zvýhodnenie za prácu v sobotu 1,79 EUR/hod. Zvýhodnenie za prácu v nedeľu 3,58 EUR/hod.

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie zásielok a nákladných predmetov s prípadným využitím mechanizácie a pod. Práca na zmeny a nočná práca.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

presnosť, odolnosť voči monotónnej práci

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

ID: 4181689  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.