Vedúci pošty - Pošta Pernek pri Malackách

Miesto práce

Pernek pri Malackách, Pernek

785 EUR/mesiacZákladná mzda 785 EUR, pohyblivá zložka mzdy 55 EUR.

Termín nástupu

15.11.2021

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie výkonu prevádzkových činností, riadenie zamestnancov, zabezpečovanie kontrolnej činnosti, zabezpečovanie a kontrola bezpečnosti osôb a majetku, vybavovanie sťažností a reklamácií, zabezpečovanie všetkých organizačných a riadiacich činností súvisiacich s riadením prevádzkarne a pod.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania, riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, presnosť, spoľahlivosť, sebaovládanie, základné ovládanie výpočtovej techniky

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Kontakt

ID: 4175729  Megjelentetés dátuma: 5.10.2021  Alapbér (bruttó): 785 EUR/mesiac