Zásobovač - stredisko POSTservis Mail & Pack

Miesto práce

Bojnická, Bratislava

Od 785 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 840 EUR brutto: 785 EUR brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 55 EUR brutto mesačne.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie rôznorodých odborných prác alebo samostatné zabezpečovanie činností v oblasti zásobovania, vystavovanie objednávok, kontrola dodržiavania zmluvných podmienok pri dodávkach, zabezpečovanie dodávok materiálu, surovín, zariadení a tovaru vrátane vedenia príslušnej dokumentácie a podkladov pre účtovnú evidenciu a pod.
• práca v modernom logistickom centre
• možnosť kariérneho rastu
• jednozmenná prevádzka PO-Pi v čase od 7:00 do 15:00 hod.
• reverzná logistika
• súčinnosť pri príprave obalových materiálov a súvisiacich činností
• zodpovednosť za zverený majetok
• základy Excel, Word, Outlook
• vykonávanie administratívy súvisiacej s pracovnou náplňou
• iné fulfillmentové činnosti
• obsluha motorových vozíkov

Iné výhody

-príspevok na stravovanie
-príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu
zamestnancov
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad
príspevok pri I .nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory
pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1 rok

základné ovládanie výpočtovej techniky, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania, komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gyoriová
Tel.: +421249222607
E-mail: poslať životopis
ID: 4101372  Megjelentetés dátuma: 20.10.2021  Alapbér (bruttó): 785 EUR/mesiac