Zamestnanec poštovej prepravy - oddelenie colno-deklaračné - Bratislava

Miesto práce

Bratislava

800 EUR/mesiacponúkaná základná mzda 750 EUR mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky až do výšky 50 EUR mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec poštovej prepravy I je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci odborné rutinné práce podľa daných postupov v poštovej preprave. Samostatné instradovanie a kartovanie poštových zásielok a nákladných predmetov vrátane manipulácie so zásielkami s cenným obsahom, organizovanie nakládky a vykládky, kontrola prevádzkových prepravných dokladov, samostatné vybavovanie
reklamácií, dokladové pátranie po zásielkach, spoluúčasť pri vykartovaní a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity
• zázemie veľkej spoločnosti
• príspevok na stravu
• príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
• príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
• príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poštové služby

základné ovládanie výpočtovej techniky, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba od 01.07.2021 - do 30.06.2022 - 1 rok
(možnosť predĺženia na neurčitý čas)
- 3 mesiace skúšobná doba

- miesto výkonu práce: Tomášikova 54, Bratislava
- pracuje sa od pondelku - do piatku
- pracovná doba od 07.00 - 15:00 hod. (možnosť do budúcna zmeny pracovnej doby na dvojzmennú prevádzku)

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 4081228  Megjelentetés dátuma: 18.6.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac