Zamestnanec pre príjem zásielok na pošte integrovaného podaja - Pošta Bratislava 12

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Od 900 EUR/mesiacMožnosť mesačného zárobku až do výšky 980 €/brutto; základná mesačná mzda 900 €/brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy 80 €/brutto mesačne.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností na rampe pošty integrovaného podaja – najmä vykladanie zásielok z dopravných prostriedkov pomocou technických zariadení, preberanie zásielok, triedenie zásielok podľa druhov, kontrolovanie zasielacích podmienok a tarify, snímanie čiarových kódov na balíkoch, príjem nezapísaných zásielok a ich výprava na HSS, presúvanie zapísaných zásielok podľa druhov na jednotlivé pracoviská pre príjem zásielok, výprava zapísaných zásielok, skladovanie a vedenie dennej evidencie vypravených aj vrátených paliet a vracanie paliet podávateľom, vedenie stanovenej evidencie a pod.
Vykonávanie činností na pracoviskách pre príjem zapísaných zásielok na pošte integrovaného podaja s bezhotovostnou úhradou za službu – najmä prijímanie zapísaných zásielok, vykonávanie činností súvisiacich s bezhotovostnou úhradou za službu, kontrolovanie dokladov a výplatného, vedenie stanovenej evidencie zásielok, vypracovanie podkladov pre fakturáciu, vedenie pomocnej štatistiky, výprava zásielok.
Pracovná doba od pondelka do piatku, krátky a dlhý týždeň.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

-príspevok pri pracovnom výročí
-príspevok na stravovanie
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
-organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, spoľahlivosť, presnosť, adaptabilita.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gyoriová
Tel.: +421249222607
E-mail: poslať životopis
ID: 4069710  Megjelentetés dátuma: 12.4.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac