Vedúci pošty - Pošta Ivanka pri Dunaji

Miesto práce

Ivanka pri Dunaji

850 EUR/mesiacmožnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 127 EUR mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, spravidla samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností (napr. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.) a pod.
V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonávanie činnosti finančného sprostredkovania.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

riadiace zručnosti. komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, flexibilita, sebaovládanie, spoľahlivosť, presnosť, slovný prejav, písomný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Kontakt

ID: 4059695  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac