Odborný správca operačných systémov a sietí Banská Bystrica

Miesto práce

Banská Bystrica

stupeň náročnosti: 5, TT 9, mzda 1 000 €, pobádacia zložka mzdy 8%

Termín nástupu

15.11.2019

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný referent správy operačných systémov a sietí je zamestnanec s vyššou kvalifikáciou, ktorý nastavuje parametre operačných systémov počítačov a počítačových sietí za účelom zabezpečenia funkčnosti a bezpečnosti prevádzkovania počítačových systémov. Implementovanie všeobecných (firemných) programov do určitého systémového prostredia, navrhovanie postupu a technických prostriedkov pre zálohovanie dát, vykonávanie systémových zásahov v počítačových sieťach a zmien ich konfigurácie, s využitím stanovených technologických postupov vytváranie počítačových procedúr a prevádzkových programov, stanovovanie technologických postupov a noriem na ochranu dát pred zneužitím s vymedzením antivírovej ochrany, vyhodnocovanie funkčnosti a nastavení operačných systémov počítačov, výstavba, administrácia a zabezpečovanie prevádzky sietí LAN a vytváranie užívateľských aplikácií pre tieto siete a pre jednotlivé pracovné stanice, zabezpečovanie správnych a efektívnych činností základného programového vybavenia, zabezpečovanie správy serverov počítačových sietí a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

-príspevok pri pracovnom výročí
-príspevok na stravovanie
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
-organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

samostatnosť, flexibilita, schopnosti prijať zodpovednosť, odolnosť voči senzorickej záťaži, organizačné zručnosti,
komunikačné zručnosti, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- pracuje sa od pondelku do piatku
- týždenne 37,5 hod.

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Baloghová
Tel.: +421484326218
E-mail: poslať životopis
ID: 3788615  Megjelentetés dátuma: 16.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: stupeň náročnosti: 5, TT 9, mzda 1 000 €, pobádacia zložka mzdy 8%