Triedenie zásielok za odmenu 5,50 EUR/hod. - Bratislava

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

5,50 EUR/ hod. + mzdové zvýhodnenie za prácu v noci vo výške 1,47 EUR/hod.

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

triedenie balíkových zásielok - práca vhodná pre mužov v čase:

18:00-04:30 hodín pondelok-piatok
(nočný príplatok od 22:00 hod. do 06:00 hod. 1,47 EUR/hod.)
19:00-05:30 hodín pondelok-streda
08:00-16:00 hodín pondelok-piatok
07:00-18:00 hodín pondelok-piatok (8-10 hodín)
08:00-18:00 hodín pondelok-piatok (8-10 hodín)
08:00-16:00 hodín utorok-piatok

V prípade Vášho záujmu si zvoľte pre Vás vhodný pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

minimálny vek 18 rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3550194  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,50 EUR/ hod. + mzdové zvýhodnenie za prácu v noci vo výške 1,47 EUR/hod.