Práca na dohodu - oddelenie regionálneho doručovania Bratislava

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

5,50 EUR/hodinu

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie podaja balíkov, triedenie na jednotlivé smery, nakladanie a vykladanie kontajnerov na základe pokynov zamestnávateľom určenej osoby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- prijatie na dohodu o brigádnickej práci študenta - max. 20 hod./týždenne alebo dohodu o vykonaní práce - – max. 350 hod./ročne
- od 01. 12. 2018 do 21. 12. 2018
- pracovná doba od 14:00 - do .... podľa potreby a dohody
- podmienkou je dovŕšenie veku 18 rokov
- štatút študenta (len pri Dohode o brigádnickej práci študenta)
- presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- základné ovládanie výpočtovej techniky
presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivosť posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 3549541  Megjelentetés dátuma: 28.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,50 EUR/hodinu