Vedúci pošty Báb

Miesto práce

Báb

základná mzda 705 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 140 EUR/mesačne.

Termín nástupu

16.09.2018

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci pošty je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý riadi, organizuje a koordinuje činnosť zverenej pošty a jej zamestnancov a spravidla samostatne vykonáva aj niektoré odborné prevádzkové činnosti a v prípade spĺňania predpokladov vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa. Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností a pod.
V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Iné výhody

Zázemie veľkosti spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práce neschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy, organizujeme detské tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

1

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, flexibilita, sebaovládanie, spoľahlivosť, presnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3390028  Megjelentetés dátuma: 4.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda 705 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 140 EUR/mesačne.