Vodič - nad 3,5 tony - oddelenie dopravy Bratislava - voľné pracovné miesto - Nitra

Miesto práce

Nitra

610 - 840 EUR/mesiacmožnosť zárobku až do výšky 840 € brutto, základná mzda 610 EUR/mesačne, výška mesačnej prémie do výšky 65 EUR/mesačne, ostatné zvýhodnenie do výšky 165 EUR/mesačne.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a bežná údržba prideleného motorového vozidla s celkovou hmotnosťou nad 7,5 tony, vedenie dopravných dokumentov, kontrola vykládky vozidla a podobne.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti
zamestnanecké benefity
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
príspevok pri prvom nástupe do školy
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo a prípojné vozidlo (C+E), psychická spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť, kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta vodiča

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- voľné pracovné miesto v Nitre
- miesto výkonu práce Nitra
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia na neurčitý čas
- mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu, prácu cez víkend, prácu nadčas, cestovné náhrady

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3366586  Megjelentetés dátuma: 6.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 610 - 840 EUR/mesiacmožnosť zárobku až do výšky 840 € brutto, základná mzda 610 EUR/mesačne, výška mesačnej prémie do výšky 65 EUR/mesačne, ostatné zvýhodnenie do výšky 165 EUR/mesačne.