Zamestnanec back office na pošte Nové Zámky 2

Miesto práce

Nové Zámky

mzda 560 €/mesačne. Možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 80 €/mesačne

Termín nástupu

01.09.2018

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladanie a nakladanie zásielok z/do poštových kurzov, odovzdanie a preberanie záverov, nakladenie podaných zásielok do obalov, príjem, triedenie a odovzdávanie záverov, tvorenie uzáverov a záverov, zapisovanie zásielok, triedenie zásielok, letákov, tlače, vykonávanie prác súvisiacich s poštovými priečinkami (najmä triedenie a vydávanie zásielok), príjem zapísaných zásielok a zásielok platených prevodom a v hotovosti, príjem a balenie určených zásielok hromadného podaja, polepovanie a pečiatkovanie podaných zásielok, dokladové pátranie po zásielkách, kontrolovanie a vracanie potvrdených doručeniek, práce so zásielkami po odbernej lehote, kontrolovanie prevádzkových dokladov pošty,
vykonávanie zberných jázd, vyberanie poštových schránok, rozvoz poštového materiálu do odkladacích schrán, atď.

Iné výhody

príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí, oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poštová prevádzka

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3216388  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mzda 560 €/mesačne. Možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 80 €/mesačne