Elektrikár

Slovenská plavba a prístavy a.s.

Miesto práce
Horárska 12, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacpríplatky za sťažené a hlučné prostredie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- celoročná údržba a bezporuchová prevádzka elektrických
technických zariadení prístavu Bratislava, servisné práce na elektrozariadeniach
- výkon plánovanej údržby elektrickej časti elektrických zariadení
- odstraňovanie revíznych nedostatkov zistených revíznym technikom
- oprava náhradných dielov
- dodržiavanie technologických a pracovných postupov

možnosť ubytovania priamo vo firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikárske práce

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

platné osvedčenie v zmysle Vyhlášky č. 508/2009 - § 22
manuálna zručnosť, komunikačné schopnosti a zručnosť v tímovej práci, zodpovednosť v práci, zdravotná spôsobilosť na prácu v prevádzke ( hluk, zmennosť, práca vo výške, prach a iné )

Akciová spoločnosť so špecifickým zameraním na aktivity prekladu tovarov v prístave Bratislava, vo vodnej doprave a nadväzných odboroch.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 325738  Megjelentetés dátuma: 29.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac