Správca webového obsahu

Slovenská národná knižnica

Slovenská národná knižnica, Námestie Jozefa Cígera Hronského, Martin
Termín nástupu
dohodou
od 587€ podľa zákona 553/2003, v závislosti od počtu rokov praxe, v prípade mimoriadnych pracovných skúseností a znalostí je možné priznať osobný príplatok už pri nástupe do pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie digitálneho obsahu reprezentujúceho SNK (vrátane plánovania a tvorby rozvrhu obsahu na web stránkach SNK)
- správa prezentácie SNK na sociálnych sieťach
- tvorba a správa webového obsahu portálu SNK v spolupráci s kolegami z iných pracovísk SNK
- správa webového portálu SNK
- úprava dizajnu webového portálu SNK v zmysle vizuálnej identity SNK

• prácu v prostredí reprezentatívnej, národnej, kultúrnej inštitúcie s medzinárodnými vzťahmi
• priestor na sebarealizáciu a podporu ďalšieho odborného rozvoja
• pružnú pracovnú dobu, t.j. flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
• 1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce
• príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily

Informácie o výberovom konaní

- zastupovanie počas MD
- prax vítaná

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
HTML - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ostatné znalosti:
LibreOffice - stredne pokročilý
Joomla - pokročilý
- záujem o kultúru a informačné vedy
- schopnosť vyjadrovať sa písaným slovom /rôzne typy klientov/ na výbornej úrovni
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- proaktivita
- kreativita
- predchádzajúca práca v médiách výhodou
- skúsenosti s tvorbou webových stránok /preukázanie sa vlastnou prácou/
- dobrá orientácia v zdrojovom kóde

Slovenská národná knižnica je v súčasnosti modernou vedeckou, kultúrnou, informačnou a vzdelávacou inštitúciou, ktorá slúži všetkým občanom Slovenska a používateľom zo zahraničia. Zhromažďuje a sprístupňuje knižničné, literárnoarchívne a literárnomúzejné zbierky.
Koordinuje rozvoj Knižničného systému Slovenskej republiky a je vedúcou inštitúciou zabezpečujúcou modernizáciu vlastných knižničných a informačných služieb, ako aj služieb partnerských knižníc, pričom priamo spolupracuje s domácimi a zahraničnými inštitúciami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3466207  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 587€ podľa zákona 553/2003, v závislosti od počtu rokov praxe, v prípade mimoriadnych pracovných skúseností a znalostí je možné priznať osobný príplatok už pri nástupe do pracovného pomeru