Posudzovateľ - špecialista pre Správnu laboratórnu prax (SLP; GLP)

Slovenská národná akreditačná služba

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac- odmeny na 1/2 ročnej báze - ďalšie odmeňovanie bude špecifikované na osobnom stretnutí, možnosť kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme kolegyňu/kolegu na pracovnú pozíciu Posudzovateľ - špecialista pre oblasť Správnej laboratórnej praxe, ktorý na najvyššej úrovni realizuje odborný dohľad nad procesom inšpekcie.

Hlavnou náplňou práce je:

- kontrolovať a potvrdzovať výstupy spracované v rámci oblasti SLP
- navrhovať opatrenia v prospech rozvoja určenej oblasti odbornej garancie
- spolupracovať s administrátorom služieb na vypracovaní ročného plánu dohľadov a re-inšpekcií
- participovať na príprave a aktualizácii dokumentov SNAS
- navrhovať nápravné opatrenia pri negatívnych monitoringoch posudzovateľov (technických špecialistov) vedúcich posudzovateľov a expertov, vyhodnocovať ich efektívnosť
- vybavovať pridelené registratúrne záznamy/spisy a agendu v rozsahu určenom vedúcim príslušného odboru
- plniť úlohy súvisiace s činnosťou výborov, komisií a pracovných skupín SNAS, resp. skupín a výborov, do ktorých bol delegovaných za SNAS
- podieľať sa na medzinárodnej spolupráci SNAS v pôsobnosti svojej garancie
- zabezpečovať výmenu informácií o aktuálnych požiadavkách na akreditáciu s akreditovanými subjektmi
- zodpovedať za výsledky a rozvoj činnosti v jemu určenej oblasti odbornej garancie
- zodpovedať za implementáciu príslušných povinných medzinárodných dokumentov do praxe v určenej oblasti odbornej garancie
- zodpovedať za vykonávanie posudzovaní kompetentnými posudzovateľmi/expertmi v pôsobnosti garancie
- zodpovedať za dodržiavanie termínov posudzovaní podľa plánu

Okrem samozrejmosti zaučenia do pracovných povinností, ponúkame balík benefitov, ktorý neustále kreujeme (bližšie bude obsah balíka špecifikovaný na osobnom stretnutí) :

- Skrátený pracovný čas – 37,5 hod/týždeň
- Mobilný telefón
- Možnosť využívať home office (po zaučení a podľa interných predpisov)
- Stravné poukážky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- 5 dní dovolenky navyše
- firemné športové aktivity (športový deň, teambuildingy,...)
- firemné raňajky
- dovolenková a vianočná odmena (po odpracovaní 12 mesiacov)
- príspevok na DDS vo výške 3% zo základnej mzdy (po odpracovaní 12 mesiacov)
- jazykové vzdelávanie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať najneskôr do 02.03.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné, farmaceutické, chemické, humánna medicína, veterinárna medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude spolupracovať nielen s kolegami, ale aj s našimi zákazníkmi - samostatnosť je vynikajúca, ale schopnosť pracovať v tíme je podmienka.
Ďalšie predpoklady na danú pozíciu :

- min. 5 rokov praxe v oblasti Správnej Laboratórnej praxe -PODMIENKA
- komunikácia v ruskom jazyku - VÝHODA (nie podmienka)
- vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti
- proaktívny prístup k práci
- možnosť cestovať v rámci SR aj mimo SR (pracovné cesty)
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- osobnostný rozvoj, s ktorým, samozrejme, pomôžeme :)

Pracovná ponuka NIE JE vhodná pre ABSOLVENTOV.

Poslaním Slovenskej národnej akreditačnej služby (SNAS), ako jediného národne i medzinárodne uznaného akreditačného orgánu v SR, je vykonávať akreditáciu orgánov posudzovania zhody predovšetkým v Slovenskej republike, plne v zhode s princípmi a kritériami medzinárodnej akreditácie, t.j. podľa medzinárodných noriem, dokumentov globálnych a regionálnych medzinárodných organizácií ILAC, IAF a EA, a to tak, aby osvedčenia o akreditácii vydané SNAS-om, boli medzinárodne akceptované a uznávané

SNAS je verejnoprávnou inštitúciou. Je JEDINÝM vnútroštátnym akreditačným orgánom, ktorý vykonáva akreditáciu orgánov posudzovania zhody ako činnosť orgánu verejnej moci uznaným vládou SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3871050  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac