Posudzovateľ - špecialista v akreditácii

Slovenská národná akreditačná služba

Bratislava IV, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacuvedený je nástupná mzda, po zaškolení a získaní skúseností, sa mzda pohybuje v intervale do 1750,- EUR/mesiac + pohyblivé zložky mzdy - BLIŽŠIE ŠPECIFIKOVANÉ NA OSOBNOM POHOVORE

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme kolegyňu/kolegu na pracovnú pozíciu, kde hlavnou náplňou práce je:

- realizácia posudzovaní akreditačných požiadaviek podľa medzinárodných noriem (ISO/IEC normy) v certifikačných a overovacích orgánoch v SR a v zahraničí (orgány certifikujúce MANAŽÉRSKE SYSTÉMY/PRODUKTY/OSOBY, overovatelia EMAS a skleníkových plynov)
- spolupráca na príprave posudzovania
- realizácia monitoringu posudzovateľov a expertov v rámci jemu pridelených aktivít a funkcií
- spracovanie výsledkov posudzovania (správy z posudzovania) a odporúčaní v ďalšom postupe akreditácie
- podieľanie sa na tvorbe a aktualizácii postupov SNAS
- vybavovanie pridelených registratúrnych záznamov/spisov a agendy
- realizácia plnenia úloh súvisiacich s činnosťou výborov, komisií a pracovných skupín SNAS, v ktorých je zamestnanec delegovaný

Okrem samozrejmosti zaučenia do pracovných povinností, ponúkame balík benefitov, ktorý neustále kreujeme :

- skrátený pracovný čas – 37,5 hod/týždeň
- služobný mobilný telefón
- služobný notebook
- možnosť občasnej práce z domu
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- teambuildingy
- spoločné raňajky každý prvý pondelok v mesiaci
- OSTATNÉ BENEFITY BUDÚ BLIŽŠIE ŠPECIFIKOVANÉ NA OSOBNOM POHOVORE

- MOŽNOSŤ KARIÉRNEHO POSTUPU

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím o zaslanie životopisu. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

systémy manažérstva, životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý bude spolupracovať nielen s kolegami, ale aj s našimi zákazníkmi - samostatnosť je vynikajúca, ale schopnosť pracovať v tíme je podmienka. Ďalšie predpoklady na danú pozíciu :
- znalosť aplikácie medzinárodných noriem na manažérske systémy (napr. ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001 a ďalšie)
- skúsenosti v certifikačnom orgáne - VÝHODA, nie podmienka
- vôľa vzdelávať sa a neustále napredovať
- vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti
- proaktívny prístup k práci
- možnosť cestovať v rámci SR, výnimočne aj mimo SR (pracovné cesty)
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- osobnostný rozvoj, s ktorým, samozrejme, pomôžeme :)

POZÍCIA NIE JE VHODNÁ PRE ABSOLVENTA

Poslaním Slovenskej národnej akreditačnej služby (SNAS), ako jediného národne i medzinárodne uznaného akreditačného orgánu v SR, je vykonávať akreditáciu orgánov posudzovania zhody predovšetkým v Slovenskej republike, plne v zhode s princípmi a kritériami medzinárodnej akreditácie, t.j. podľa medzinárodných noriem, dokumentov globálnych a regionálnych medzinárodných organizácií ILAC, IAF a EA, a to tak, aby osvedčenia o akreditácii vydané SNAS-om, boli medzinárodne akceptované a uznávané

SNAS je verejnoprávnou inštitúciou. Je JEDINÝM vnútroštátnym akreditačným orgánom, ktorý vykonáva akreditáciu orgánov posudzovania zhody ako činnosť orgánu verejnej moci uznaným vládou SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3722004  Megjelentetés dátuma: 24.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac