Odborný pracovník registra, kontinuálne vzdelávanie

Slovenská lekárska komora

Miesto práce
Račianska 42/A, Bratislava
Termín nástupu
07.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie registra, administratívne práce súvisiace s činnosťou vedenia registra, archivácia, predkladanie návrhov, smerníc a vnútorných predpisov v súvislosti s vedením registra, schvaľovanie, priraďovanie ako i kontrola kreditov v rámci systému sústavného vzdelávania; telefonické, emailové ale i osobné konzultácie s lekármi, prvý kontakt s lekármi, recepcia.

- práca v malom kolektíve,
- priateľské pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť, empatia, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, dôslednosť, ochota učiť sa, schopnosť pracovať v tíme, vysoké pracovné nasadenie, asertivita, odolnosť voči záťažovým situáciam.

Slovenská lekárska komora je mimovládnou, nepolitickou, samosprávnou stavovskou organizáciou lekárov pôsobiacou na území SR, ktorá je zriadená zákonom. Podporuje záujmy a ochraňuje stavovskú česť lekárov, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

SLK je následníckou organizáciou lekárskej komory Rakúsko-Uhorska a následne lekárskych komôr ustanovených na území dnešnej Slovenskej republiky. Pod dnešným názvom je známa od roku 1990.

Sekretariát Slovenskej lekárskej komory zabezpečuje fungovanie SLK.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3262491  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 €